Виставка “Живописне Запоріжжя”.

До Міжнародного дня музеїв 18 травня у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї день відкритих дверей. Всі бажаючі можуть відвідати музей та ознайомитися з експозицією з 9.00 до 15.00.
📌А також о 12 годині 18 травня запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до відкриття музейної Художньої галереї та виставки “Живописне Запоріжжя”.
📌Музейна колекція живопису, графіки і скульптури створювалася протягом 75 років і нараховує більше 530 одиниць. Більшість із цих музейних предметів, в силу різних обставин, широкий загал відвідувачів ніколи не бачив.
На виставці представлені 32 картини з власної багатої колекції музею, яка налічує біля 500 одиниць зберігання. Демонструються мистецькі твори: Миколи Глущенка, Євгена Чуйкова, Сергія Шишка, Павла Редіна, Василя Непийпива, Михайла Чепика, Георгія Колосовського, Володимира Коробова, Павла Добрєва та інших талановитих українських майстрів живопису. Кожен з митців у властивій йому манері привертає увагу своїми неповторними образами та сюжетами.
У полотнах, створених і у 40-х рр. минулого століття, і на початку третього тисячоліття відчувається дух епохи, настрій, почуття людини, любов до рідного краю. Адже на виставці висвітлюється головним чином краєзнавча тематика. На полотнах можна побачити прадавню Кам’яну Могилу, старий Олександрівськ, радянське промислове Запоріжжя, післявоєнну відбудову нашого міста, а також пейзажі Хортиці, Запорізького краю, велич Дніпра та чарівність Азовського моря.
📌Запрошуємо всіх бажаючих разом з нами відсвяткувати цей чудовий день.