В МУЗЕЇ ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ.

15 червня 2021 року у приміщенні Запорізького обласного краєзнавчого музею за адресою м. Запоріжжя, вул. Троїцька, 29 з 14.00 до 16.00 години відбулися громадські слухання щодо присвоєння комунальному закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради музею ім. Я. П. Новицького та зміни назви музею на «Комунальний заклад «Запорізький обласний історико-краєзнавчий музей імені Я. П. Новицького» Запорізької обласної ради.

В громадських слуханнях взяли участь депутати Запорізької міської ради, музейники, історики, викладачі запорізьких вишів, пам`яткоохоронці, краєзнавці, представники масмедіа – загалом 32 особи, які представляли 12 організацій. Виступили 6 учасників громадських слухань.

Всі виступаючі і присутні на громадських слуханнях одноголосно схвально оцінили ініціативу колективу комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради щодо присвоєння комунальному закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради музею ім. Я. П. Новицького та зміни назви музею на «Комунальний заклад «Запорізький обласний історико-краєзнавчий музей імені Я. П. Новицького» Запорізької обласної ради і проголосували за зміни у назві музею.

Інших пропозицій під час проведення громадських слухань, а також поданих у письмовій чи усній формі або надісланих електронною поштою не було.